Vdes një grua në Liverpool, pasi u sulmua nga qentë në shtëpi

Evropë

Vdes një grua në Liverpool, pasi u sulmua nga qentë në shtëpi

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Një grua ka vdekur, pasi u sulmua nga qentë në një shtëpi në Liverpool.

Policia ka konfirmuar se gruaja, që besohet të jetë rreth të 60-ave, u shpall e vdekur në vendngjarje dhe të afërmit e saj janë kontaktuar.

Ngjarja ndodhi në St Brigids Crescent, Kirkdale, të hënën rreth orës 16:25, shkruan Skynews.

Detektivi Gavin Mulcahy, nga Policia e Merseyside, tha: “Ne e kuptojmë tronditjen që ky incident do të shkaktojë në komunitetin lokal dhe më gjerë”.

“Oficerët tanë janë në vendin e ngjarjes duke kryer hetime të mëtejshme, kështu që nëse keni ndonjë informacion ju lutemi të na njoftoni”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat