Krim i rëndë në një familje, babai vret tre fëmijët e tij dhe më pas veten

Evropë

Krim i rëndë në një familje, babai vret tre fëmijët e tij dhe më pas veten

Më: 28 janar 2023 Në ora: 10:42
Mehmet Altun me fëmijë

Një turk dyshohet se ka vrarë tre fëmijët e tij dhe më pas i ka dhënë fund jetës. Ngjarja ndodhi në qytetin e Stambollit. 

Katër persona, duke përfshirë tre fëmijë, u gjetën të vdekur në një apartament në Sancaktepe.

Mehmet Altun raportohet se kreu vetëvrasje pasi vrau dy djemtë dhe vajzën e tij, raporton Dailysabah.

Policia ka konfirmuar se “kemi gjetur të varur një trup të pajetë dhe trupat e pajetë të dy djemve dhe një vajze”.

Mediat shkruajnë se ai këtë e ka bërë pasi gruaja e kishte braktisur dhe ishte larguar nga banesa.

Autoritetet njoftuan se burri kishte probleme familjare dhe psikologjike gjersa për këtë rast kanë nisur hetimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat