Në Ferizaj parregullsi në qendrën e vaksinimit

Ferizaj

Në Ferizaj parregullsi në qendrën e vaksinimit

Më: 17 gusht 2021 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Sërish janë paraqitur parregullsi në qendrën e vaksinimit antiCOVID-19 në Ferizaj.

Disa qytetarë kanë bërë të ditur për media se përveç numrit të madh të qytetarëve, problem ishte edhe menaxhimi i radhëve, pasi ‘vërehej se shumë hynin edhe me të njohshëm’.

“Nuk ishte problem numri i madh i qytetarëve, se presim, por problem se hynin plotë me të njohshëm, edhe stafi u merrke vesh mes veti me i shti me të njofshëm”, u shpreh njëri ndër ta.

Ndryshe, edhe një ditë më parë u paraqitën parregullsi në këtë qendër.

Po dje, në adresë të Telegrafi disa qytetarë kanë dërguar fotografi e video nga kjo qendër, ku shihej numër i madh duke pritur për t’u vaksinuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat