E trishtë: Vdes i riu nga Ferizaj, pësoi infarkt në zemër

Ferizaj

E trishtë: Vdes i riu nga Ferizaj, pësoi infarkt në zemër

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 22:33
Kujtim Xhemajli

Ka ndërruar jetë pak më parë i riu nga Ferizaj, Kujtim Xhemajli.

Ai, siç merr vesh media, ka pësuar infarkt në zemër dhe kjo për të ishte fatale, duke i marrë jetën.

Ngushëllime për vdekjen e tij të papritur kanë shprehur personalitete të ndryshme nga Ferizaj.

Ndërsa edhe aktivitetet artistike të parapara në këtë qytet janë ndërprerë pas lajmit tragjik për vdekjen e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat