Krivaqa është person i njohur për Prokurorinë Themelore në Ferizaj

Ferizaj

Krivaqa është person i njohur për Prokurorinë Themelore në Ferizaj

Më: 23 gusht 2021 Në ora: 15:49
Dardan Krivaqa

I dyshuari kryesor për vrasjen e 18-vjeçares në Ferizaj, Dardan Krivaqa, është person i njohur për Prokurorinë Themelore në Ferizaj.

Kështu ka bërë të ditur kryeprokurori i kësaj prokurorie, Shukri Jashari, i cili tha se Krivaqa është recidivist i veprave të ndryshme penale.

“Çdo herë ky është arrestuar prej prokurorisë se ky ka shumë raste ka pasë edhe plus o kon recidivist’, ka thënë ai për Sinjalin.

Dënimet për veprat e shumta penale të kryera nga Dardan Krivaqa kanë përfunduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat