VV në Ferizaj: Fitorja jonë është e nevojshme, urgjente dhe e domosdoshme

Ferizaj

VV në Ferizaj: Fitorja jonë është e nevojshme, urgjente dhe e domosdoshme

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 22:07
Foto

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Ferizajt, Valon Ramadani, gjatë ditës së sotme është takuar me vajzat dhe gratë e këtij qyteti.

Nga Lëvizja Vetëvendosje në Ferizaj deklarojnë se fitorja e tyre është e domosdoshme në këtë qytet.

“Fitorja e Lëvizjes edhe në nivelin lokal, është jo vetëm e nevojshme, por urgjente dhe e domosdoshme, ngase ndërmarrja e veprimeve e masave në drejtim të krijimit të një ambienti ku të gjithë trajtohen si të barabartë, e askush nuk diskriminohet është jetike për një shoqëri demokratike!”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat