Shkolla “Jeronim de Rada” në Ferizaj hap dyert për votuesit

Ferizaj

Shkolla “Jeronim de Rada” në Ferizaj hap dyert për votuesit

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 08:00
Servete Hajrullahu

“Jeronim de Rada” është shkolla me një ndër numrin më të madh të votuesve në komunën e Ferizajt.

Drejtoresha Servete Hajrullahu, drejtoresha e shkollës dhe po ashtu menaxhere e njërit nga katër vendvotimet, tregoi se në këtë shkollë kanë të drejtë vote 3483 votues.

Qendrat e votimit janë hapur në ora shtatë.

Raportohet se nuk ka pasur ndonjë vonesë të materialit të ndjeshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat