Mesazhi i Sibel Halimit për qytetarët e Ferizajt

Ferizaj

Mesazhi i Sibel Halimit për qytetarët e Ferizajt

Nga: F.M Më: 17 tetor 2021 Në ora: 13:02
Sibel Halimi

Kandidatja për kryetare të Ferizajt nga radhët e LDK Sibel Halimi ka votuar në orët e para të mëngjesit në shkollën" Zenel Hajdini".Pas votimit zonja Halimit ka bërë deklaratë në rrjetet sociale duke e quajtur ditën e sotme si " festë" ku edhe fton të gjithë qytetarët të bëhen pjesë e saj

Ky është statusi i Sibel Halimit:

"Mirëmëngjesi Ferizaj!

Sot Kosova ka festë, ju ftoj të gjithë qytetarëve të bëhen pjesë e festës, përmes shfrytëzimit të së drejtës për votë.

Faleminderit për gjithë mbështetjen që ma keni dhënë gjatë këtyre muajve.

Me dashuri Sibeli" , përfundon deklaratën Halimi, e cila ka votuar së bashku me bashkëshortin e saj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat