Valon Ramadani deklarohet pas votimit: Nuk ka demokraci pa votë

Ferizaj

Valon Ramadani deklarohet pas votimit: Nuk ka demokraci pa votë

Nga: F.M Më: 17 tetor 2021 Në ora: 13:24
Valon Ramadani

Edhe kandidati për kryetar të Ferizaj nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani paradite ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij Mirjetën.

Në një deklaratë, pas votimit, në statusin e tij në Facebook, z.Ramadani ndër të tjera fton të gjithë për pjesëmarrje.

"Bashkë me Mirjetën shkuam të votojmë.

Pak minuta mjaftojnë që secili ta japë vendimin e vet për të ardhmen e Komunës.

Pjesëmarrja në votime është detyrë e të gjithëve, sepse pa votë nuk ka demokraci", thekson ndër të tjera Valon Ramadani.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat