Deklarohet Agim Aliu: Faleminderit Ferizaj

Ferizaj

Deklarohet Agim Aliu: Faleminderit Ferizaj

Nga: F.M. Më: 17 tetor 2021 Në ora: 20:01
Agim Aliu

Pas daljes së exit polleve ku e shpallin Aliun fitues pa balotazh, ai ka reaguar përmes një statusi në Facebok.

Aliu shkruan "Faleminderit Ferizaj".

Agim Aliu ka paralajmëruar sonte daljen në shesh të Ferizaj për të shpallur fitoren.

Kujtojmë që qyteti i Ferizajit ka përfunduar procesin zgjedhor pa ndonjë telashe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat