AAK në Ferizaj fiton 4 ulëse në Kuvend Komunal

Ferizaj

AAK në Ferizaj fiton 4 ulëse në Kuvend Komunal

Më: 3 nëntor 2021 Në ora: 18:16
Ilustrim

KQZ sot publikoj rezultatet përfundimtare për Zgjedhjet Lokale të 17 Tetorit 2021 për Kuvendin e Komunës të Ferizajt.

Njoftimi i AAK-së:

AAK dega në Ferizaj do të përfaqësohet me 4 anëtarë në Kuvendin e Komunës, andaj falenderim dhe mirënjohje për të gjithë qytetarët të cilët kanë besuar në programin dhe vizionin e AAK-së.

Image
Rezultati

Besojmë fuqishëm që përfaqësuesit tonë do të jenë zëri i të gjithë qytetarëve pa dallim dhe do të ketë një përfaqësim dinjitoz në legjislaturën e re të Kuvendit të Komunës së Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat