Kryesuesja e Kuvendit të Ferizajt Kristina Gashi Bytyçi dorëzon detyrën tek pasuesi!

Ferizaj

Kryesuesja e Kuvendit të Ferizajt Kristina Gashi Bytyçi dorëzon detyrën tek pasuesi!

Nga: Faton Mehmeti Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 14:22
Kristina Gashi-Bytyçi dhe Xhavit Zariqi

Kryesuesja e deritanishme e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, Kristina Gashi-Bytyçi, ka bërë dorëzimin e detyrës së saj, tek Kryesuesi i ri i Kuvendit të Komunës Xhavit Zariqi.

Kristina Gashi-Bytyçi, ka uruar kryesuesin e ri për mandatin e tij katër vjeçare, duke ofruar mbështetjeje të vazhdueshme për çka do që është e nevojshme.

Ndërkaq, kryesuesi i ri Xhavit Zariqi, ka falënderuar teje masa ish-kryesuesen për gjithë kontributin e saj, që ka dhënë në katër vitet e kaluara. 

Të kujtojmë se Kristina Gashi Bytyçi gëzon respekt të madh tek të gjithë qytetarët pavarësisht bindjeve politike.Me punën e saj të sinqertë ka lën pas një vepër të mirë për tu ndjekur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat