24 orë pa rrymë, denoncimi nga Ferizaj

Ferizaj

24 orë pa rrymë, denoncimi nga Ferizaj

Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 22:41
Ilustrim

Qysh prej orës 21:30 nga mbrëmja e kaluar e deri më tani, disa qytetarë nga qyteti i Ferizajt janë duke u përballuar me mungesë të energjisë elektrike.

Përkatësisht ky problem është evident në rrugën Ali Hadri nës këtë qytet.

Ushtruesi i detyrës së kryeshefit ekzekutiv të KOSTT-it, Kadri Kadriu, ka thënë se plani i reduktimeve ka qenë 8 me 2.

Siq duket diçka e tillë nuk është duke u zbatuar

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat