E mitura me probleme psikike dhunohet seksualisht

Ferizaj

E mitura me probleme psikike dhunohet seksualisht

Më: 16 prill 2022 Në ora: 21:11
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur dyshohet se u dhunua në një motel në Ferizaj, të mërkurën.

E.A kishte dalë nga shtëpia e saj, për të kryer shëtitje në qytet dhe nuk ishe kthyer më, atë natë.

17-vjeçaren me të meta mendore dyshohet se dikush e grabiti me veturë duke e shfrytëzuar më pas për përfitime seksuale.

Këto fjalë për televizionin i konfirmoi edhe nëna e të miturës, që vet e raportoi rastin në polici.

E njëjta pohoi se vajza e saj nuk e njeh të dyshuarin e as nuk ia di emrin, ngase e pa për herë të parë atë ditë.

Rastin po e heton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat