Kryetari i Ferizajt reagon pas inkuadrimit në Superligë: E mbara na priftë!

Ferizaj

Kryetari i Ferizajt reagon pas inkuadrimit në Superligë: E mbara na priftë!

Më: 28 prill 2022 Në ora: 21:35
Lulzim Abazi

Klubi i Ferizajt ka siguruar sot plasmanin në Superligën e Kosovës si kampion i Ligës së Parë në Grupin B.

Ferizajasit kanë siguruar titullin e kampionit në Grupin B tre ndeshje pa përfunduar sezoni i rregullt, dhe tani pas sigurimit të biletës drejt Superligës, ka reaguar edhe kryetari i klubit Lulzim Abazi.

Përmes një komunikate në faqen zyrtare të klubit, Abazi uroi klubin e tij dhe tifozët për plasmanin në Superligën e Kosovës.

Më poshtë mund ta gjeni urimin e tij në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat