​Aliu: Një superlajm për çiklistët ferizajas

Ferizaj

​Aliu: Një superlajm për çiklistët ferizajas

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 22:10
Ilustrim

Aliu: Një superlajm për çiklistët ferizajas.

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka thënë se rruga "Gursel e Bajram Sylejmani" në Ferizaj, tashmë ka shtigjet 3 kilometrike të biçiklistëve.

Aliu ka postuar disa fotografi, duke thënë se biçiklistëve po iu mundësohet hapësirë qarkulluese me standarde.

Poashtu për t'i shtuar edhe bukurinë kësaj pjese të qytetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat