“Peshkon” femrën 49 vjet më të re - Bota Sot
“Peshkon” femrën 49 vjet më të re

Formula 1

“Peshkon” femrën 49 vjet më të re

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 18:27
“Peshkon” femrën 49 vjet më të re

Flavio Briatore vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes e mediave që merren me faqet rozë.

Teksa pas Elisabetta Gregoracci dhe Heidi Klum, ka peshkuar një bionde bukuroshe dhe tepër të re, vetëm 20 vjeç, e cila studion në Milano.

Bosi i Formula 1, që është 69 vjeç, ka 49 vjet diferencë me vajzën në fjalë.

Ajo ka një profil të mbyllur në Instagram dhe 30 mijë ndjekës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat