Zbulohet data e mbajtjes së garave “Drag Race” në Kosovë - Bota Sot
Zbulohet data e mbajtjes së garave “Drag Race” në Kosovë

Formula 1

Zbulohet data e mbajtjes së garave “Drag Race” në Kosovë

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 14:06
Zbulohet data e mbajtjes së garave “Drag Race” në Kosovë

Nga Federata e Auto Sporteve e Kosovës janë publikuar datat e garave që do të zhvillohen gjatë muajit qershor.

Sipas FASK, garat “Drag Race” do të zhvillohen më 20-21 qershor, në Sllatinë.

Po ashtu garat në Auto Slalom do të zhvillohen më 14 qershor ndërsa Hill Climb do të zhvillohen më 26-28 qershor.

Garat “Drag Race” në Kosovë ngjallin interesim mjaft të madh të garuesve dhe fanatikëve të veturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat