Pranvera Xhaferi, e vetmja femër që nesër lufton me meshkuj në garën ‘Drag Race 4 Prishtina’

Formula 1

Pranvera Xhaferi, e vetmja femër që nesër lufton me meshkuj në garën ‘Drag Race 4 Prishtina’

Nga: K.G. Më: 2 tetor 2021 Në ora: 13:07
Pranvera Xhaferi, e vetmja femër që nesër lufton me meshkuj në garën ‘Drag Race 4 Prishtina’

Është e vendosur për fitore, fare nuk e tremb që gjendet përball konkurrencës së fortë, meshkujve!

Është Pranvera Xhaferi e cila është optimiste se do të arrijë rezultat të jashtëzakonshëm në Sllatinë.

Është e vetmja femër që do të shtyhet në garë me meshkuj.

Meshkujt gjithmonë e kanë telashe Pranverën sepse shumë herë mbesin prapa saj. 

“Është gara e fundit për këtë vit e ‘Drag Race 4 Prishtina’ që do të mbahet këtë të diel në pistën e aeroportit të vjetër të Sllatinës.

Si duket sërish jam e vetmja femër që marr pjesë ne këtë disiplinë me meshkuj dhe po ndjehem komode ne mesin e te gjithë garuesve pa dallim gjinie.

Kushdo që mendon se fitohet lehtë në Drag, ejani, bashkoheni në fitore!

Për shkak të rregullave të pandemisë, lejohen vetëm dy shoqërues me i pas me veti çdo garues, gara do të zhvillohet pa publik.

Suksese për të gjithë garuesit!”, ka shkruar Xhaferi në profilin e saj në facebook.

Pranvera është kampione në drag për vitin 2020.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat