Shkëlzen Lajçi: Gazeta “Bota sot”, nuk i harron legjendat

Formula 1

Shkëlzen Lajçi: Gazeta “Bota sot”, nuk i harron legjendat

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 19:57
Shkëlzen Lajçi

Shkëlzen Lajçi, ish sportisti i shquar i automobilizmit, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Lajçi tha se “Bota sot” nuk i harron asnjëherë sportistët e mëdhenj por dhe gjithmonë i përkrah talentet dhe promovon sportin në mënyrën më të mirë.   

“Urime 27 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot”, uroj edhe shumë suksese të tjera. 

Ju përgëzoj për punën që bëni si gazetë, sjell kujtime të legjendave, te boksit, futbollit e të gjitha sportet”, uron Lajçi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat