Hotit i vjen përkrahje e fuqishme edhe nga Gjermania

Gjermania

Hotit i vjen përkrahje e fuqishme edhe nga Gjermania

Nga: A.Zh Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:36
Avdullah Hoti

Kryesia e Degës së LDK-së në Gjermani, ka bërë të ditur se përkrah nominimin e Avdullah Hotit, si kandidat i LDK-së për kryeministër të Kosovës.

Në një reagim të dërguar në “Bota sot”, sekretari Isa Shabani, ka thënë se besojnë në Hotin dhe se ata do të kontribuojnë maksimalisht në fitoren e tij.

Reagimi:

Dega e LDK-së në Gjermani

Kryesia e Degës së LDK-së në Gjermani përkrah fuqishëm nominimin e dr. Avdullah Hoti - kandidat të LDK-së për Kryeministër. Besojmë se personaliteti i dr. Avdullah Hoti ngërthen të gjitha vlerat që e karakterizojnë partinë e Presidentit historik dr. Ibrahim Rugova. Dega jonë e LDK-së do të kontribuojë maksimalisht në fitoren e LDK-së dhe të Kryeministrit Hoti.

Kryesia e Degës së LDK-së

Sekretari

Isa Shabani

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat