Hyseni: Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional

Gjilani

Hyseni: Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 21:00
Pamje nga vizita

Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional e me kushte cilësore.

Biseduam bashkë me Drejtorin e Stacionit të Autobusëve, mbi projektin për ndërtimin e objektit të ri.

Në inkuadrimin e këtij projekti, përfshihet qasja në stacion për njerëzit me aftësi të kufizuara dhe teknikat e ngrohjes nëpërmjet paneleve solare.

Këto vizita janë të vlefshme për të rritur bashkëpunimin në çdo nivel, e për të bashkëqeverisur për Gjilanin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat