​Mbyllet vendvotimet në Gjilan

Gjilani

​Mbyllet vendvotimet në Gjilan

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 19:11
Foto ilustrim

Mbyllet dyert e qendrës më të madhe të votimit 0401X, në shkollën "Thimi Mitko".

Ne këtë shkollë drejt vote kanë pasur rreth 16 mijë persona.

Ndërsa në gjithë territorin e Gjilanit mbi 101 mijë qytetarë në 34 qendra votimi dhe 126 vendvotime.

Kujtojmë që vendvotimet janë mbyllur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat