Alban Hyseni uron qytetarët e Gjilanit për festat e fundvitit

Gjilani

Alban Hyseni uron qytetarët e Gjilanit për festat e fundvitit

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 11:36
Alban Hyseni

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka uruar qytetarët për festat e fundvitit.

Në mesazhin e urimit thuhet:

Të dashur banorë të Gjilanit, më lejoni që në prag të festave të fundvitit, në emër të Komunës së Gjilanit, në emrin tim si kryetar i ri i Komunës, t’ju uroj për festat e fundvitit.

Shpresoj dhe besoj që viti i ardhshëm të jetë vit i suksesit dhe i shëndetit për të gjithë ju. Gëzuar 2022!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat