Ndërron jetë vëllau i dëshmorit Kadri Zeka

Gjilani

Ndërron jetë vëllau i dëshmorit Kadri Zeka

Nga: A.M. Më: 23 mars 2022 Në ora: 20:24
Izmi Zeka, Shaip Zeka

Pasditen e sotme ka ndërruar jetë Shaip Zeka, vëllai i dëshmorit Kadri Zeka.

Kjo është bërë e ditur djali i tij, Izmi Zeka përmes një postimit në Facebook.

Njoftimi i plotë:

Sot ndërroi jetë babai im, varrimi bëhet me datë 24 mars në varrezat e qytetit me drekë. I përjetshëm qoftë kujtimi për ty babë, përjetësishtë do të mbetesh në zemrat tona. Krenar që patëm një prind si ti i cili na rriti e edukoi me vlerat kombëtare dhe dashurinë ndaj atdheut!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat