Ndihmohen familjet me asistencë sociale në Gjilan

Gjilani

Ndihmohen familjet me asistencë sociale në Gjilan

Më: 16 prill 2022 Në ora: 12:31
Pamje nga takimi

Sot u bë shpërndarja e pakove ushqimore për rastet në nevojë, të cilët janë pjesë e listës së përfituesve të asistencës sociale.

Njoftimi:

Kryetari i komunës Alban Hyseni, falenderoi donatorët e organizatës Islamic Relief për këtë donacion, duke shprehur mirënjohje kundrejt këtij akti bamirës.

Kurse, Albulena Gashi Hajrullahu, përfaqësuese e Islamic Relief, tha që 40 pako të tjera do të dhurohen sot edhe në fshatin Zhegër, për kategoritë në nevojë e fëmijët jetimë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat