​LDK numëron dështimet e qeverisjes së VV-së në Gjilan

Gjilani

​LDK numëron dështimet e qeverisjes së VV-së në Gjilan

Më: 4 qershor 2022 Në ora: 15:51
Foto ilustrim

Grupi i këshilltarëve dhe aktivistët e LDK-së në Gjilan kanë shpalosur 'punën' e qeverisjes lokale për 177 qeverisje. 

Ata kanë numëruar dështimet e qeverisjes së VV-së në këtë komunë.

ANULIMI i lejes për ndërtimin e objektit të Bashkësisë Islame

ASNJË leje ndërtimore të lëshuar për 177 ditë qeverisje

Mos ndarja e 50.000 eurove për transportuesit e Gjilanit

Mosfunksionalizimi i byfesë së Bibliotekës së Qytetit

ASNJË projekt i ri iniciuar

Vendosja e "KUNJAVE" në sheshin e qytetit

TENDA vaksinimit bllokim i hapësirës publike për qytetarët

Vetëm vizita ne Pejë, Lezhë e në Spanjë

ANULIMI i PZHK-së (Plani Zhvillimor Komunal)

Shkollat pa RRYME

Mos ndarja e 100.000 eurove për sportistët e dalluar

Mbyllja e ujëmbledhësve në lagjen Dardania

Dhjetëra kontrata mbi vepër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat