Erërat e forta, rrëzohet vinçi mbi një veturë në Gjilan

Gjilani

Erërat e forta, rrëzohet vinçi mbi një veturë në Gjilan

Më: 28 korrik 2022 Në ora: 20:45
Pamje nga Gjilani

Stuhi e fuqishme ka kapluar disa qytete të Kosovës sonte.

E njëjta ka shkaktuar dëme materiale, e sidomos në Gjilan.

Madje, atje si pasojë e erërave të forta, një vinç është rrëzuar mbi një veturë.

Ende nuk dihet nëse nga ky incident ka të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat