E dhimbshme: Ndërron jetë e reja nga Bresalci

Gjilani

E dhimbshme: Ndërron jetë e reja nga Bresalci

Më: 19 shkurt 2023 Në ora: 17:58
E ndjera Blediona Muji

Blediona Muji nga fshati Bresalc i komunës së Gjilanit, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerës.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, dashamirët, shokët dhe shoqet, se sot ndërroi jetë më e dashura jonë, vajza, motra, mbesa, shoqja, Blediona (Behar) Muji.”

Image
Njoftimi në Facebook

Të njëjtit nuk kanë treguar për ceremoninë e varrimit dhe se për këtë ata di të njoftojnë me kohë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat