Hyseni mban konferencë të jashtëzakonshme, shpalos disa keqpërdorime

Gjilani

Hyseni mban konferencë të jashtëzakonshme, shpalos disa keqpërdorime

Më: 21 mars 2023 Në ora: 09:14
Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni sot do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme.

Në njoftimin dërguar mediave, theksohet se Hyseni do të shpalos gjetjet për keqpërdorime dhe dërgimin e lëndës për padi.

“Ju njoftojmë se kryetari Alban Hyseni sot (21.03.2023) do të shpalos gjetjet për keqpërdorime dhe dërgimin e lëndës për padi.

Konferenca mbahet nga ora 16:00, në Zyrën e Kryetarit”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat