Arrestohet gjilanasi, Policia i gjen substancë narkotike

Gjilani

Arrestohet gjilanasi, Policia i gjen substancë narkotike

Më: 6 gusht 2023 Në ora: 15:07
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar 2.69 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuana.

Njoftimi i plotë:

Gjilan 05.08.2023 – 03:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 2.69 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon  në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat