Arrestohet një person nga Gostivari, dërgohet në burg për vuajtjen e dënimit

Gostivari

Arrestohet një person nga Gostivari, dërgohet në burg për vuajtjen e dënimit

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme policia ka privuar nga liria 53 vjeçarin R.D. nga Banjica e Poshtme.

Sipas njoftimit të policisë, ndaj tij me urdhër gjyqësor ishte shpallur fletarrestim qendror për vuajtje të dënimit me burg.

“R.D. menjëherë pas arrestimit është dërguar në burgun e Tetovës për vuajtjen e dënimit”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat