Plagoset me armë zjarri një person, përfundon në spital në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Plagoset me armë zjarri një person, përfundon në spital në gjendje të rëndë

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 20:22
Foto ilustrim

Një person është plagosur me armë zjarri në Urën Vajgurore, mbrëmjen e kësaj të diele.

Mësohet se personi, ende i paidentifikuar është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq, ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat