Ky është personi që u gjet i varur në Malishevë

Kronikë e zezë

Ky është personi që u gjet i varur në Malishevë

Nga: N. H Më: 5 prill 2021 Në ora: 17:17
Foto ilustruese

Një person i moshës 30-vjeçare është gjetur i varur në Malishevë.

I njëjti sipas familjareve, ishte gjetur i varur me litar ne shkallet e katit te dytë te shtëpisë se tij, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i tij është dërguar në IML për obduksion.

“Nga QKMF-Malishevë, Stacioni policor ne Malisheve është informuar se nga familjaret e tij, ishte sjellur viktima e pa shenja jete. I njëjti sipas familjareve, ishte gjetur i varur me litar ne shkallet e katit te dytë te shtëpisë se tij. Patrullat policore, dhe njesia e hetimeve rajonale- Gjakove janë dal ne vendin e ngjarjes dhe janë duke u marre me rastin. Është informuar prokurori kujdestar dhe me urdhër te tij, trupi i pa jetë, dërgohet ne mjekësin ligjore për obduksion”, tha policia.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat