I konfiskohen cigare, arrestohet shtetasi i Malit të Zi

Kronikë e zezë

I konfiskohen cigare, arrestohet shtetasi i Malit të Zi

Më: 29 gusht 2021 Në ora: 10:47
Ilustrim

Një shtetas i Malit të Zi është arrestuar në pikë kalimin kufitar “Kulla”, pasi që i janë gjetur dhe konfiskuar dy çanta, në të cilat kishte 100 shtek cigare.

Me vendim të prokurorit, malli i është dorëzuar doganës, ndërsa i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi:

PKK Kulla 28.08.2021 – 16:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Malit të Zi, pasi që i janë gjetur dhe konfiskuar dy çanta, në të cilat kishte 100 shtek cigare. Me vendim të prokurorit, malli i është dorëzuar doganës, ndërsa i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat