Dhuna në familje, djali kanos nënën në Podujevë, vajza sulmon nënën në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Dhuna në familje, djali kanos nënën në Podujevë, vajza sulmon nënën në Fushë Kosovë

Më: 31 gusht 2021 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar për dy raste të dhunës në familje, ku është sulmuar nëna.

Njëri rast ka ndodhur në Podujevë, e tjetri në Fushë Kosovë.

Podujevë 30.08.2021 – 09:15. Është arrestuar i dyshuari kosovar pasi që i njëjti e ka kanosur nënën e tij. Pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fushë Kosovë 30.08.2021 – 21:00. Është arrestuar e dyshuara kosovare për arsye se e njëjta në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht nënën dhe familjarët e saj. E dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat