Po i shqiptonte një gjobë trafiku, qytetari e bën për spital policin

Kronikë e zezë

Po i shqiptonte një gjobë trafiku, qytetari e bën për spital policin

Më: 2 tetor 2021 Në ora: 10:25
Policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë arrestuar një qytetar, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Sipas policisë, deri tek sulmi ka ardhur pasi zyrtari policor po i shqiptonte një gjobë trafiku qytetarit.

Pas këtij sulmi, polici ka pranuar trajtim mjekësor.

Rr. Dëshmorët  e Kombit, Prishtinë 02.10.2021-00:05. Është arrestuar i dyshuari mashkulli  kosovar pasi që i njëjti gjatë shqiptimit të një tikete e ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat