Dy persona të zhdukur, njëri në Fushë Kosovë dhe tjetri në Ferizaj

Kronikë e zezë

Dy persona të zhdukur, njëri në Fushë Kosovë dhe tjetri në Ferizaj

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një grua është zhdukur në lagjen 29 të ashkalive në Fushë Kosovë. Sipas policisë burri i saj ka njoftuar se gruaja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi mashkull ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Një tjetër rast është raportuar edhe në qytetin e Ferizajt.

“Ankuesi mashkull ka informuar se vëllai i tij, viktima mashkull është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, bënë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat