Arrestohet një person në Podujevë, e sulmoi dhe kërcënoi nënën e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Podujevë, e sulmoi dhe kërcënoi nënën e tij

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 10:25

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, pasi që i njëjti nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht dhe e ka kërcënuar nënë e tij.

I dyshuari është mbajtur në stacionin policor deri në këndellje për intervistim.

“Prishtinë 26.11.2021-23:12. Viktima femër kosovare ka raportuar se djali i saj, i dyshuari mashkull  kosovar, nën ndikim të alkoolit, e ka sulmuar fizikisht dhe kërcënuar.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari mbetet në stacion policor deri në këndellje për intervistim”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat