Sulmohen fizikisht pronarët e një hoteli në Prishtinë, përdoret edhe arma

Kronikë e zezë

Sulmohen fizikisht pronarët e një hoteli në Prishtinë, përdoret edhe arma

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 00:23
Foto ilustrim

Pronarët e një hoteli në magjistralen Prishtinë – Ferizaj janë rrahur fizikisht sonte.

Ata janë sulmuar para pak çastesh nga tre persona në pronën e tyre.

Për pasojë, të njëjtit, shkaku i goditjeve të marra i janë nënshtruar trajtimit mjekësor.

Gjatë përplasjes mes dy grupeve është përdorë edhe një armë. Me të shtiu djali i pronarit të hotelit.

Nuk raportohet për të plagosur. Tre të dyshuarit ndodhën në arrati.

E motivi që çoi në këtë konflikt fizik e të armatosur nuk dihet akoma.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat