Rrahje në Podujevë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Rrahje në Podujevë, lëndohen dy persona

Më: 16 janar 2022 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar, pasi të njëjtit janë përleshur mes vete në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin e saj ditor, derisa të dy personat ka pësuar lëndime të lehta trupore, për çka u është ofruar tretman mjekësor.

Policia ka thënë se të dy personat fillimisht janë arrestuar, njëri më pas është liruar.

I dyshuari kryesor është dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat