Hajnat vjedhin dy kasaforta me para në xhaminë e fshatit Duraj

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin dy kasaforta me para në xhaminë e fshatit Duraj

Më: 27 prill 2022 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë vjedhur dy kasaforta me para në një xhami të fshatit Duraj të Kaçanikut.

Rastin në polici e ka raportuar imami i xhamisë së fshatit.

Ai ka thënë se paratë ishin të dhuruara nga xhemati për nevojat e xhamisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat