Aksident në Gjilan, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Aksident në Gjilan, lëndohen tre persona

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bresalc të Gjilanit.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë dy vetura.

Si pasojë, janë lënduar dy meshkuj dhe një femër kosovar -e, ku pas tretmanit mjekësorë dy meshkujt janë liruar, ndërsa pasagjerja është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësorë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat