​Vajza rrah nënën në Gjilan

Kronikë e zezë

​Vajza rrah nënën në Gjilan

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është në procedurë hetimore dhe është inicuar si dhunë në familje.

“Gjilan 04.10.2022 – 05:15. Ankuesja femër kosovare raporton se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj. E njëjta është arrestuar, pas intervistimit me vendim të prokurorit e është dërguar në mbajtje, rasti në procedurë hetimore”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat