Nëna në Gjakovë e raporton të zhdukur djalin e saj

Kronikë e zezë

Nëna në Gjakovë e raporton të zhdukur djalin e saj

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Një grua në Gjakovë ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

PERSON I ZHDUKUR | Gjakovë 25.11.2022 – 13:00. Anketuesja femër kosovare, ka informuar se djali i saj kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat