Ngjarje e rëndë në Pejë: Vdes punëtori pasi bie nga shtylla elektrike

Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë në Pejë: Vdes punëtori pasi bie nga shtylla elektrike

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 14:01
Policia

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në fshatin Levoshë të Pejës.

Një punëtor atje ka rënë nga shtylla elektrike në të cilën ishte duke punuar dhe nga plagët e marra ka vdekur.

Rasti është konfirmuar nga Policia për rajonin e Pejës.

“Punëtori ka qenë duke punuar në shtyllën elektrike ende nuk e dimë a ka qenë në kontakt me energjinë që është rrëzuar apo jo, por mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij”, ka thënë Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat