Zhduket një grua në Suharekë, rastin e raporton burri i saj

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Suharekë, rastin e raporton burri i saj

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një grua në fshatin Tërrnje të Suharekës.

Sipas policisë rastin e ka raportuar bashkëshorti i saj.

Ku thuhet se ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat