​Arrestohet për tentim-dhunimi një person në Istog

Kronikë e zezë

​Arrestohet për tentim-dhunimi një person në Istog

Më: 24 mars 2023 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Istog, me dyshimin se ka kryer veprën penale “tentim-dhunimi”.

Sipas raportit policor, rasti ka ndodhur të martën më 21 mars rreth orës 22:00.

Ndërsa të enjten është arrestuar i dyshuari dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si tentim dhunimi.

“Istog 21.03.2023-22:00. Lidhur me rastin me datë 23.03.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat