Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

Kronikë e zezë

Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

Më: 25 mars 2023 Në ora: 09:05
Ilustrim

Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 28 shkurt në rrugën William Walker, ndërsa arrestimi është bërë të premten, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“William Walker , Prizren 28.02.203-19:15. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat