Plagoset një person në Skenderaj

Kronikë e zezë

Plagoset një person në Skenderaj

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Një person është plagosur mbrëmë në Skenderaj.

I njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është konfiskuar një pistoletë me dy fishekë, një gëzhojë dhe një thikë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË/Rr. Bekim Berisha, Skenderaj 31.05.2023 – 20:27. Viktima mashkull kosovar është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, pasi që ishte plagosur nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe është konfiskuar një pistoletë me dy fishekë, një gëzhojë dhe një thikë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat